APIE "STRÖHER"
Henrikas Ströheris keramikinių plytelių įmonę Vokietijoje įkūrė 1884 metais technikos amžiaus priešaušryje, kai žmonija dar nežinojo automobilio, fotografijos, kino ir kitų technikos stebuklų be kurių neįsivaizduojamas XXa.

Tuomet keramikinės plytelės Vokietijoje buvo žinomos, bet „Ströher“ plytelės išsiskyrė iš kitų savo kokybe. Šimtmečio bėgyje kūrėsi naujos technologijos, gamybos būdai, kitos sudėtinės dalys, todėl jų kokybė vis tobulėjo. „Ströher“ gamina keramikines laiptų, grindų ir fasadų plyteles, išsiskiriančias iš kitų atsparumu šalčiui (nustatyta, kad „Ströher“ produkcija atitinka nustatytus aukščiausius standartus DIN EN ISO 10545-12), įvairiais matmenimis, spalvomis, ilgalaikiu blizgesiu, funkcionalumu, stilingumu ir lengva priežiūra.

„Ströher“ plytelės skirstomos į atskiras grupes pagal paskirtį, formas ir spalvas. Lietuviai vertina aukštą gaminių kokybę, spalvų gamą, todėl šias keramikines plyteles ypač naudoja individualių ir visuomeninių pastatų fasadų apdailai. Jos išsiskiria natūraliomis plytų spalvomis, derančiomis su kitomis apdailos medžiagomis. „Ströher“ plytelės rekomenduojamos ir statinių rekonstravimui, nes pastato išorei suteikia originalumo, be to yra praktiškos.

Be fasadinių plytelių įmonė gamina laiptų ir terasų plyteles.

Plytelių cheminė sudėtis nulemia jų paskirtį. 1) Automobilių remonto dirbtuvėse, garažuose, plovyklose rekomenduojamos „Profiton“ plytelės, nes jos pasižymi itin kieta glazūra, kurią sudaro ne plonas akmens sluoksnis, bet itin tvirta keramika padengtos plytelės. Šios plytelės greitai klojamos, lengvai prižiūrimos, ilgaamžės. 2) Visuomeniniams pastatams, prekybos centrams, dušo kabinoms, baseinams, vonios kambariams rekomenduojamos „Cesuton“ plytelės. Jos yra neslidžios, išsiskiriančios itin saugiu vaikščioti paviršiumi. 3) Gamybinėse patalpose, kurių apkrovos itin didelės rekomenduojamos 20mm storio itin tvirtos „Statolec“ plytelės.

Be šių produktų „Ströher“ siūlo daugybę įvairiausių kitų gaminių individualių namų ir visuomeninių pastatų vidaus ir išorės apdailai, padėsiantiems išrankiausiems klientams įsigyti išskirtinės kokybės gaminius ir susikurti tik jam patinkantį savitą stilių.

H. Ströher gaminiai garsėja ne tik Vokietijoje, bet ir kitose Europos šalyse, nes jie yra įvairių formų, medžiagų ir spalvų išgaunamų per ilgą 40 valandų trunkantį degimo procesą. Plytelės natūralios, atsparios gniuždymui, temperatūros svyravimams ir mechaninėms apkrovoms. „Ströher“ visai savo produkcijai teikia 25 metų atsparumo šalčiui garantiją.