KLINKERIS » Klinkerio plytos
Klinkerinės plytos mūsų klimato sąlygomis – ideali fasado apdailos medžiaga, puikiai atlaikanti temperatūros pokyčius. Per dieną jų sukaupta šiluma tolygiai atiduodama naktį. Keraminių klinkerio plytų savybės leidžia sukurti geriausią patalpų mikroklimatą – plytiniai namai nepraranda šilumos žiemą ir išlieka maloniai vėsūs vasarą. O ir kokybiškai sumūrytų apdailos plytų fasado priežiūros kaštai visą jų tarnavimo laiką ko gero yra patys mažiausi.

Klinkerinių plytų ypatumas – spalvų žaismas ir didelis atspalvių pasirinkimas.Vienoje partijoje plytos gali skirtis viena nuo kitos, tai natūralios žaliavos molio ir proceso krosnyje rezultatas.Kiekvienos plytos atspalvis priklauso nuo temperatūros ir gaminamos plytos vietos krosnyje.Spalvų ir faktūrų gama pasiekiama tik natūraliais būdais - naudojant skirtingus molio atspalvius, maišant anglį į žaliavas jas apdorojant krosnyje. Taip gaunama daugybė skirtingų spalvų plytų.

Plytos gaminamos tik iš natūralios medžiagos − molio, jos iš pradžių džiovinamos, paskui išdegamos. Gaminant plytas susivienija keturios stichijos: ugnis, vanduo, oras ir žemė.
LI 04
LI 06
LI 10
LI 01
LI 15
LI 03
LI 02
LI 01
LI 01
LI 02
LI 03
LI 03

    1   2   3   4   5